Marketing

Inaczej niż myślisz.

Możesz ładnie wyglądać i głośno krzyczeć, ale dziś to już nie wystarczy. W dzisiejszych czasach liczy się indywidualne dotarcie do klienta. Składa się na to:

  • właściwie dobrany sposób dotarcia do klienta (medium),
  • odpowiedni dla każdej grupy docelowej przekaz (treść),
  • umiejętność wywołania zamierzonej reakcji (konwersja).

Czasem zdarza się, że reklama trafia „kulą w płot”. Przy wykorzystaniu tradycyjnych metod zdarza się to bardzo często. To marnotrawstwo czasu i pieniędzy. Twoi klienci istnieją – to pewne. Czy masz jednak pewność, że docierasz do nich najlepszą metodą i najwłaściwszym językiem? Nie ważne jest, ile kosztuje reklama. Ważne, czy się zwraca. Czy posiadasz syntetyczne dane na temat skuteczności angażowanych środków (ROI) i wiesz, w jakim kierunku idą sprawy?

POZNAJ NAS BLIŻEJ

Obszary, którymi się zajmujemy:

*

Pozycjonowanie stron WWW

SEO, analiza trendów i zarządzanie treścią. Zacznij być widoczny wysoko w pozycjach Google – bez dodatkowych kosztów. To niezbędne „wyposażenie” każdej strony internetowej.

Marketing i reklama

SEM, kampanie Google Adwords, Facebook, shopping, lokalizacje. Remarketing produktów i usług. Branding i budowanie wizerunku w Internecie. Skuteczny copywriting. Targetowanie i budowanie grup docelowych.

Social Media

Integracja stron z portalami społecznościowymi, aktywne reklamy, „wyławianie” i śledzenie Twoich potencjalnych klientów. Prowadzimy strony na Facebook, Google+, Pinterest i Instagram. Zdobywamy zasięg i kształtujemy rozpoznawalność.

PO CO TO WSZYSTKO?

97% użytkowników Internetu korzysta z wyszukiwarki Google na całym świecie. To ponad miliard ludzi, którzy szukają interesujących ich produktów i usług. Aby dotrzeć do tych osób, powinieneś być w czołówce wyników wyszukiwań. Pozycjonowanie stron internetowych to podstawa e-marketingu. Pozycjonowanie to proces długotrwały i ma na celu optymalizację pozycji witryny i lepsze indeksowanie jej przez wyszukiwarki, przy naturalnym zwiększeniu widoczności Twojej witryny

Marketing online czyli SEM (Search Engine Marketing) to sposób na szybkie wypromowanie Twojej witryny, produktu lub usługi. Opiera się na płatnej reklamie najczęściej rozliczanej metodą PPC (płatność za kliknięcie). Skuteczne SEM polega na zdefiniowaniu grupy docelowej, precyzyjnej analizie zachowań i pomiarach konwersji (skuteczność reklamy) i w efekcie zysków, jakie ona przynosi.

W epoce Social Media klienci przestają wierzyć tylko w przekazy marketingowe. Wielu z nich szuka w Internecie produktów i usług bazując na forach, blogach, innych stronach, a przede wszystkim w Social Media, który stają się najbardziej opiniotwórczym czynnikiem podczas decyzji zakupowych. Twoja obecność na Facebooku, G+, Instagramie czy Twitterze, w zależności od branży, może mieć diametralny wpływ na Twoją markę i sprzedaż. Im więcej Cię widać, tym bardziej jesteś rozpoznawalny i tym łatwiej trafiasz do podświadomości Twoich potencjalnych klientów. Reklama na Facebooku staje się bardzo skutecznym narzędziem w każdym rodzaju działalności.

Wahasz się?

Skontaktuj się z nami, dowiesz się więcej i otrzymasz indywidualną ofertę. Jeśli potrzebujesz, otrzymasz darmową konsultację dotyczącą tego, co robisz w marketingu, a co i jak można jeszcze osiągnąć.

KONTAKT