Marketing

Zamiast krzyczeć, skutecznie dotrzyj do swoich klientów.

Zapewnimy Ci to.

*

Pozycjonowanie

Optymalizacja SEO, analiza trendów i dobranie właściwych fraz kluczowych. Zacznij być widoczny wysoko w pozycjach Google. To niezbędne „wyposażenie” każdej strony internetowej.

Marketing i reklama

Google Adwords, shopping, lokalizacje, prezentacja firmy i produktu. Niech Twoja witryna zacznie dla Ciebie zarabiać.

Social Media

Integracja stron z portalami społecznościowymi, aktywne reklamy śledzenie i targetowanie Twoich potencjalnych klientów.

PO CO TO WSZYSTKO?

97% użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarki Google. To ponad miliard ludzi na całym świecie,  którzy szukają interesujących ich produktów i usług. Aby dotrzeć do tych osób, powinieneś być w czołówce wyników wyszukiwań. Pozycjonowanie stron internetowych to podstawa e-marketingu. Pozycjonowanie to proces długotrwały i ma na celu optymalizację pozycji witryny i lepsze indeksowanie jej przez wyszukiwarki, przy naturalnym zwiększeniu widoczności Twojej witryny

Marketing online czyli SEM (Search Engine Marketing) to sposób na szybkie wypromowanie Twojej witryny, produktu lub usługi. Opiera się na płatnej reklamie najczęściej rozliczanej metodą PPC (płatność za kliknięcie). Skuteczne SEM polega na zdefiniowaniu grupy docelowej, precyzyjnej analizie zachowań i pomiarach konwersji (skuteczność reklamy) i w efekcie zysków, jakie ona przynosi.

W epoce Social Media klienci przestają wierzyć tylko w przekazy marketingowe. Wielu z nich szuka w Internecie produktów i usług bazując na forach, blogach, innych stronach, a przede wszystkim w Social Media, który stają się najbardziej opiniotwórczym czynnikiem podczas decyzji zakupowych. Twoja obecność na Facebooku, G+, Instagramie czy Twitterze, w zależności od branży, może mieć diametralny wpływ na Twoją markę i sprzedaż. Im więcej Cię widać, tym bardziej jesteś rozpoznawalny i tym łatwiej trafiasz do podświadomości Twoich potencjalnych klientów. Reklama na Facebooku staje się bardzo skutecznym narzędziem w każdym rodzaju działalności.

 

Wahasz się?

Skontaktuj się z nami, dowiesz się więcej i otrzymasz indywidualną ofertę.

KONTAKT