strony www

MARKETING

Inaczej niż myślisz.

Możesz ładnie wyglądać i głośno krzyczeć, ale dziś to już nie wystarczy. Obecnie liczy się precyzyjne i indywidualne dotarcie do klienta. Składa się na to:

  1. Właściwie dobrany sposób dotarcia do klienta (medium),
  2. Odpowiedni dla każdej grupy docelowej przekaz (treść),
  3. Umiejętność wywołania zamierzonej reakcji (konwersja).
Czasem zdarza się, że reklama trafia „kulą w płot”. Przy wykorzystaniu tradycyjnych metod zdarza się to bardzo często. To marnotrawstwo czasu i pieniędzy. Twoi klienci gdzieś istnieją – to pewne. Czy masz jednak pewność, że docierasz do nich najlepszą metodą i najwłaściwszym językiem?

Nie ważne jest, ile kosztuje reklama, ważne, czy się zwraca. Czy posiadasz właściwe dane na temat skuteczności angażowanych środków? Czy masz pewność, że stosowana strategia jest najlepsza?

POZNAJ NAS BLIŻEJ

GŁÓWNE OBSZARY NASZYCH DZIAŁAŃ:

*

Pozycjonowanie stron WWW

SEO, analiza trendów i zarządzanie treścią. Możesz być wysoko w pozycjach Google bez dodatkowych kosztów. To niezbędne „wyposażenie” każdej strony internetowej.

Marketing i reklama

SEM, kampanie Google Adwords, Facebook, shopping, lokalizacje. Remarketing produktów i usług. Branding i budowanie wizerunku w Internecie. Skuteczny copywriting. Targetowanie i budowanie grup docelowych.

Social Media

Integracja stron z portalami społecznościowymi, aktywne reklamy, „wyławianie” i śledzenie Twoich potencjalnych klientów. Prowadzimy strony na Facebook, Google+, Pinterest i Instagram. Zdobywamy zasięg i kształtujemy rozpoznawalność.

NA POCZĄTKU JEST… STRATEGIA

Wszystkie działania muszą składać się w logiczną całość i mieć określony cel. Działamy zawsze zgodnie z zasadą S.M.A.R.T.  i wiemy, że głównym miernikiem celu jest Twój sukces. Budujemy kompletne strategie marketingowe realizujące konkretny cel. Każdy projekt szczegółowo konsultujemy przed i w trakcie wprowadzenia w życie. Masz wpływ na to co się dzieje.

Szanujemy czas, pieniądze i wizerunek, dlatego nie podejmujemy współpracy bez zaangażowania obu stron. Jest ono niezbędne dla osiągnięcia rezultatów.

ZAKRES DZIAŁAŃ TYPOWEGO PROJEKTU

l

BUDOWA SYSTEMU

Opracowujemy koncepcję i dobieramy narzędzia. Projektujemy lejki sprzedażowe.

STRONA WWW

Tworzmymy lub optymailizujemy witrynę do działań marketingowych.

E-MAIL MARKETING

Pozyskujemy leady i utrzymujemy relacje, prowadząc do sprzedaży.
w

SOCIAL MEDIA

Tworzymy kampanię reklamowe i remarketingowe w social media.

ANALITYKA

Mierzymy efektywność działań i zachowania użytkowników za pomocą profesjonalnych narzędzi.
+

INTEGRACJA

Łączymy i automatyzujemy to, co możliwe. Integrujemy strony i sklepy z systemami marketingowymi.

KONSULTACJE

Mentoring w zakresie kreowania wizerunku, produktów, określania grup docelowych etc.

PUBLIC RELATIONS

Wdrażanie dobrych praktych PR i sposoby unikania kryzysów wizerunkowych.

PO CO TO WSZYSTKO?

97% użytkowników Internetu korzysta z wyszukiwarki Google na całym świecie. To ponad miliard ludzi, którzy szukają interesujących ich produktów i usług. Aby dotrzeć do tych osób, powinieneś być w czołówce wyników wyszukiwań. Pozycjonowanie stron internetowych (czyli Twoich usług) to podstawa e-marketingu. Optymalizujemy witryny w celu lepszego indeksowania jej przez wyszukiwarki i naturalnym zwiększeniu jej widoczności dla konkretnie określonych słów czy fraz kluczowych.
Marketing online czyli SEM (Search Engine Marketing) to sposób na szybkie wypromowanie Twojej witryny, produktu lub usługi. Opiera się na płatnej reklamie najczęściej rozliczanej metodą PPC (płatność za kliknięcie). Skuteczne SEM polega na zdefiniowaniu grupy docelowej, precyzyjnej analizie zachowań i pomiarach konwersji (skuteczność reklamy) i w efekcie zysków, jakie ona przynosi. Do działanie szybkie, stuteczne i w 100% mierzalne. Wiążę się jednak z dodatkowym budżetem reklamowym.
37% populacji na świecie posiada konta w social mediach. W tej epoce klienci przestają wierzyć w typowe przekazy marketingowe. Trzeba w wyjątkowy sposób pozyskać ich uwagę.  Coraz częściej szukają też opinii, produktów i usług właśnie tutaj.  Sieci te stają się najbardziej opiniotwórczym czynnikiem podczas decyzji zakupowych. Twoja obecność na Facebooku, G+, Instagramie czy Twitterze bez zbudowania zasięgu i docierania do precyzyjnie określonych gup docelowych jest marnowaniem okazji.

Reklama i pozyskiwanie klientów przez Facebooka jest bardzo skutecznym narzędziem w każdym rodzaju działalności, a sam Facebook od dawna nie jest już tylko formą rozrywki czy budowania społeczności. Nie daj się prześcignąć konkurencji!

SPRAWDŹ NAS

Skontaktuj się z nami, dowiesz się więcej i otrzymasz indywidualną ofertę. Jeśli potrzebujesz, otrzymasz darmową konsultację dotyczącą tego, co robisz w marketingu, a co i jak można jeszcze osiągnąć.
Share This