Marketing

Inaczej niż myślisz.

Możesz ładnie wyglądać i głośno krzyczeć, ale dziś to już nie wystarczy. Obecnie liczy się precyzyjne i indywidualne dotarcie do klienta. Składa się na to:

1. Właściwie dobrany sposób dotarcia do klienta (medium),
2 .Odpowiedni dla każdej grupy docelowej przekaz (treść),
3. Umiejętność wywołania zamierzonej reakcji (konwersja).

Czasem zdarza się, że reklama trafia „kulą w płot”. Przy wykorzystaniu tradycyjnych metod zdarza się to bardzo często. To marnotrawstwo czasu i pieniędzy. Twoi klienci gdzieś istnieją – to pewne. Czy masz jednak pewność, że docierasz do nich najlepszą metodą i najwłaściwszym językiem?

Nie ważne jest, ile kosztuje reklama, ważne, czy się zwraca. Czy posiadasz właściwe dane na temat skuteczności angażowanych środków (ROI) i wiesz, w jakim kierunku idą sprawy?

POZNAJ NAS BLIŻEJ

GŁÓWNE OBSZARY NASZYCH DZIAŁAŃ:

*

Pozycjonowanie stron WWW

SEO, analiza trendów i zarządzanie treścią. Możesz być wysoko w pozycjach Google bez dodatkowych kosztów. To niezbędne „wyposażenie” każdej strony internetowej.

Marketing i reklama

SEM, kampanie Google Adwords, Facebook, shopping, lokalizacje. Remarketing produktów i usług. Branding i budowanie wizerunku w Internecie. Skuteczny copywriting. Targetowanie i budowanie grup docelowych.

Social Media

Integracja stron z portalami społecznościowymi, aktywne reklamy, „wyławianie” i śledzenie Twoich potencjalnych klientów. Prowadzimy strony na Facebook, Google+, Pinterest i Instagram. Zdobywamy zasięg i kształtujemy rozpoznawalność.

NA POCZĄTKU JEST… STRATEGIA

Wszystkie działania muszą składać się w logiczną całość i mieć określony cel. Działamy zawsze zgodnie z zasadą S.M.A.R.T.  i wiemy, że głównym miernikiem celu jest Twój sukces. Budujemy kompletne strategie marketingowe realizujące konkretny cel. Każdy projekt szczegółowo konsultujemy przed i w trakcie wprowadzenia w życie. Masz wpływ na to co się dzieje.

Szanujmy czas, pieniądze i wizerunek, dlatego nie podejmujemy współpracy bez zaangażowania obu stron.

ZAKRES DZIAŁAŃ TYPOWEGO PROJEKTU

l

BUDOWA SYSTEMU

Opracowujemy koncepcję i dobieramy narzędzia. Projektujemy lejki sprzedażowe.

STRONA WWW

Tworzmymy lub optymailizujemy witrynę do działań marketingowych.

E-MAIL MARKETING

Pozyskujemy leady i utrzymujemy relacje, prowadząc do sprzedaży.

w

SOCIAL MEDIA

Tworzymy kampanię reklamowe i remarketingowe w social media.

ANALITYKA

Mierzymy efektywność działań i zachowania użytkowników za pomocą profesjonalnych narzędzi.

+

INTEGRACJA

Łączymy i automatyzujemy to, co możliwe. Integrujemy strony i sklepy z systemami marketingowymi.

KONSULTACJE

Mentoring w zakresie kreowania wizerunku, produktów, określania grup docelowych etc.

PUBLIC RELATIONS

Wdrażanie dobrych praktych PR i sposoby unikania kryzysów wizerunkowych.

PO CO TO WSZYSTKO?

97% użytkowników Internetu korzysta z wyszukiwarki Google na całym świecie. To ponad miliard ludzi, którzy szukają interesujących ich produktów i usług. Aby dotrzeć do tych osób, powinieneś być w czołówce wyników wyszukiwań. Pozycjonowanie stron internetowych to podstawa e-marketingu. Pozycjonowanie to długotrwały proces zwiąkszania rozpoznawalności i pozycji w wyszukiwarce. Optymalizujemy witryny w celu lepszego indeksowania jej przez wyszukiwarki i naturalnym zwiększeniu jej widoczności dla konkretnie określonych słów czy fraz kluczowych.

Marketing online czyli SEM (Search Engine Marketing) to sposób na szybkie wypromowanie Twojej witryny, produktu lub usługi. Opiera się na płatnej reklamie najczęściej rozliczanej metodą PPC (płatność za kliknięcie). Skuteczne SEM polega na zdefiniowaniu grupy docelowej, precyzyjnej analizie zachowań i pomiarach konwersji (skuteczność reklamy) i w efekcie zysków, jakie ona przynosi. Do działanie szybkie, stuteczne i w 100% mierzalne. Wiążę się jednak z dodatkowym budżetem reklamowym.

W epoce social media klienci przestają wierzyć tylko w przekazy marketingowe. Wielu z nich szuka w Internecie produktów i usług bazując na forach, blogach, innych stronach, a przede wszystkim w właśnie w social media, które stają się najbardziej opiniotwórczym czynnikiem podczas decyzji zakupowych. Twoja obecność na Facebooku, G+, Instagramie czy Twitterze, w zależności od branży, może mieć diametralny wpływ na Twoją markę i sprzedaż. Im więcej Cię widać, tym bardziej jesteś rozpoznawalny i tym łatwiej trafiasz do podświadomości Twoich potencjalnych klientów. Reklama na Facebooku staje się bardzo skutecznym narzędziem w każdym rodzaju działalności.

Wahasz się?

Skontaktuj się z nami, dowiesz się więcej i otrzymasz indywidualną ofertę. Jeśli potrzebujesz, otrzymasz darmową konsultację dotyczącą tego, co robisz w marketingu, a co i jak można jeszcze osiągnąć.

Share This