strony www

Strony WWW

Wybierz dopasowaną do Twoich potrzeb stronę internetową.

Sprawdź, jak działamy.

Od samego początku patrzymy okiem Twojego klienta. Wykorzystujemy najnowsze techniki marketingowe, sprzedażowe oraz narzędzia takie, jak Structogram, czy wiedzę z zakresu NLP. Dajemy gwarancję, że Twoja strona będzie nie tylko ładnie wyglądać, ale też pracować dla Ciebie. Jeśli potrzebujesz, będziemy analizować zachowania użytkowników i dopasowywać projekt dla uzyskania maksymalnej skuteczności sprzedaży lub innych wybranych przez Ciebie celów.
Nasze strony internetowe są zawsze perfekcyjne technicznie, dlatego dobrze się pozycjonują i docierają tam, gdzie trzeba – do Twoich przyszłych klientów. Korzystamy w z własnych technologii programistycznych i serwerowych, co czyni nasze rozwiązania wyjątkowymi, bo brak w nich słabych ogniw. Nie wierz w bajki o domenach za 5zł, hostingach w „promocji” i kreatorach „w 30 minut” – to nie zadziała, gdy Twoja konkurencja jest dużo bardziej zaawansowana.
Z dbałości o Twój portfel nie boimy się z góry wycenić naszych projektów, a w dodatku potrafimy dokładnie zmierzyć, ile zyskasz, kiedy strona będzie już działać. Jeśli potrzebujesz rozwiązania nietypowego – skontaktuj się z nami, a uzyskasz darmową poradę, jak najskuteczniej poprowadzić Twoją firmę w e-commerce. Zadbamy o Ciebie, a Ty mając  dobrego i uczciwego partnera będziesz  mieć pewność, że dobrze prowadzisz swój biznes.

TO NIE WSZYSTKO. SĄ JESZCZE 4 POWODY, DLA KTÓRYCH MOŻESZ NAS WYBRAĆ:

T

SEO

W standardzie zapewniamy podstawowe mechanizmy pozycjonowania – optymalizację pod wyszukiwarki i dobór fraz kluczowych, oraz rejestrację w wyszukiwarkach i Google Analytics.

Social media

W standardzie oferujemy też integrację z social media (Facebook, Google+, Instagram, Pinterest, etc.), co jest niezbędne do mierzenia skuteczności działań w Internecie i określenia właściwego kierunku Twoich działań.
b

CMS

Każda wykonana strona oparta jest o CMS (Context Managment System), dzięki czemu możesz samodzielnie edytować jej zawartość po oddaniu projektu. Jako zaplecze preferujemy Worpress, Joomla lub Drupal. Każdą stronę możesz dowolnie rozbudować, gdy zajdzie potrzeba.

Elastyczność

Dopasujemy projekt do Twoich potrzeb, przeanalizujemy Twój biznes, zidentyfikujemy odbiorców i skroimy projekt na miarę. Za darmo.

Wybierz dla siebie

PROJEKT INDYWIDUALNY

Jeśli nie pasuje Ci żadna z ofert lub nie jesteś pewny – zapraszamy do kontaktu. Jeśli potrzebujesz czegoś więcej, możliwe jest np. zintegrowanie sprzedaży z Allegro, automatyczne faktury, zaawansowana wysyłka towaru, czy zaawansowane SEM (bannery, pop-upy, strony lądowania), ankiety, zaawansowane formularze i wiele innych elementów. Możemy zrobić wszystko, ale zrobimy tylko to, co będzie dla naprawdę skuteczne 🙂 TY decydujesz.
Share This